Pro více informací k jednotlivým článkům klikněte na obrázek nebo nadpis.

Hledáme do našeho skvělého kuchařského týmu zástup za pomocnou kuchařku.

A to na dobu min. 2 měsíců po dobu nepřítomnosti současné pomocné kuchařky Šárky. Nástup by byl nejspíše od března 2024.

Bližší informace u vedoucí ŠJ MŠ Wolkerova paní Mgr. Gabriely Mencové, telefonicky, mailem i osobně v kanceláři ŠJ popř. i v kuchyni ŠJ MŠ.

Na naše webové stránky byl přidán plán akcí naší MŠ na Leden- červen 2024 . Plán akcí 2023-24
Data akcí i samotné akce jsou pouze orientační, mohou se lišit vzhledem k různým situacím a počasí, sledujte nástěnky v MŠ a webové stránky školy.

Dne 8. 2. 2024 v 15:15 hod. proběhne v interaktivní učebně MŠ beseda pro rodiče předškolních dětí se zástupci pedagogicko-psychologické poradny, učitelkou 1. třídy a s ředitelkou ze ZŠ T.G.M Bílovec v rámci projektu ,,Mámo, táto, pojďte si s námi hrát". (Tato akce se koná bez účasti dětí)

V týdnu od 26.2.2024 se budou konat individuální pohovory pro rodiče předškolních dětí.
26.2. - třída Berušky
28.2. - třída Štěňátka
29.2.- třída Sluníčka
Seznam s časovým harmonogramem naleznete na jednotlivých třídách. Z tohoto důvodu může dojít ke spojování třídy

V měsících únor - duben 2024 v daných termínech v době poledního odpočinku
(12.45 - 13.30) budou předškolní děti navštěvovat počítačovou učebnu na ZŠ TGM.
Děti se postupně budou seznamovat s prostředím ZŠ, digitální gramotností - práce s myší, klávesnicí, plnění různých předmatematických a předčtenářských úkolů na počítači.
Termíny počítačové učebny:

10.01.2024

Děkujeme p. Šablaturovi za výrobu souboru stromečků ze dřeva, které budeme využívat při hrách i didaktických činnostech s dětmi.
Děti a učitelky MŠ Wolkerova

V dopoledních hodinách se uskuteční setkání s keramikou pod vedením paní lektorky Rymlové na téma Ptáčci v zimě.
Hrazeno z projektu Inovativní vzdělávání k vyšší kvalitě.

Úterý 23.1.2024 v 10:00 proběhne divadelní představení v DK Bílovec ,,Na kouzelném paloučku" - Vybíráme 80Kč.
Představení zahraje loutkoherecká skupina LOUDADLO.