Aktuality JÍDELNY MŠ

Pro více informací k jednotlivým článkům klikněte na obrázek nebo nadpis.

Hledáme do našeho skvělého kuchařského týmu zástup za pomocnou kuchařku.

A to na dobu min. 2 měsíců po dobu nepřítomnosti současné pomocné kuchařky Šárky. Nástup by byl nejspíše od března 2024.

Bližší informace u vedoucí ŠJ MŠ Wolkerova paní Mgr. Gabriely Mencové, telefonicky, mailem i osobně v kanceláři ŠJ popř. i v kuchyni ŠJ MŠ.

Milí rodiče,
chtěli bychom vám za naši školní jídelnu popřát krásné, pohodové a hlavně chutné vánoční svátky :) Do nového roku 2024 hlavně to zdravíčko a vždy plné talíře dobrého jídla :)
Dětem přejeme radost z vysněných dárečků a krásný čas s těmi nejbližšími. My se na ně budeme těšit po Novém roce.

Milí rodiče,
chtěla bych vás upozornit, že odpolední svačinky v pátky jsou převážně kusovky z toho důvodu, abyste si je mohli odnášet s sebou domů. Mnoho dětí chodí v pátek po obědě, tak jsme vám chtěli vyjít vstříc, abyste o ně nepřišly :)

V měsíci prosinci navíc budou zajímavé ovocné kousky. Tak je tu nenechávejte :)

"Světový den výživy vznikl dříve a a to roku 1979, poprvé byl však slaven za 2 roky. V tento den bychom si měli připomenout stálý problém nedostatku potravy v některých rozvojových zemích, kde často na hlad a podvýživu umírají zejména děti a s tím spojený další problém, který je opačný a týká se ""vyspělé"" části světa - obezitu, přejídání se...

Milí rodiče,
ve čtvrtek 21.9.2023 se na zahradě MŠ uskutečnila akce pro rodiče s dětmi "Cvičení se zvířátky". Počasí nám nádherně vyšlo a sladká odměna po sportu přišla dětem vhod. Ale co rodiče? Co občerstvení pro rodiče?

Ráda bych tedy mezi vás rodiče poslala anonymní anketu ohledně občerstvení pro rodiče. ANKETA. Prosím najděte si chviličku a...