Aktuality

Pro více informací k jednotlivým článkům klikněte na obrázek nebo nadpis.

V dopoledních hodinách se uskuteční keramická dílnička na téma ,,Naše třída" - společná práce dětí s paní Rymlovou - lektorkou keramiky.

Milí rodiče,
vzhledem k neustálému trendu navyšování cen potravin/surovin, a to hlavně mléka, mléčných výrobků, ovoce i zeleniny pro přípravu stravy v MŠ bude změněn ceník stravného s platností od 1.4.2023. I přes narůstající ceny musíme dodržovat spotřební koš, naplnění jednotlivých komodit a udržovat kvalitu stravy v naší MŠ pro vaše děti. Jako...

Dne 16. 3. 2023 v 15:15 hod. proběhne v interaktivní učebně MŠ beseda pro rodiče předškolních dětí se zástupci pedagogicko-psychologické poradny, učitelkou 1. třídy a s ředitelkou ze ZŠ T.G.M Bílovec v rámci projektu ,,Mámo, táto, pojďte si s námi hrát". (Tato akce se koná bez účasti dětí)

Dne 22. 2.2023 (středa) dopoledne půjdeme s dětmi do kina na pohádku: ,,ZOUBKOVÁ VÍLA"

Vybíráme: 50kč

V měsících únor - duben 2023 v daných termínech v době poledního odpočinku
(12.30 - 14.00) budou předškolní děti navštěvovat počítačovou učebnu na ZŠ TGM.

Děti se postupně budou seznamovat s prostředím ZŠ, digitální gramotností - práce s myší, klávesnicí, plnění různých předmatematických a předčtenářských úkolů na počítači.

PRVNÍ NÁVŠTĚVA
23.2. ...

Milí rodiče,
ráda bych vás upozornila na dodržování pravidel při odhlašování a přihlašování stravy vašich dětí. Formulář pro odhlášení a přihlášení stravy a docházky je již dlouho známý, ovšem pravidla ne tolik.

Pravidla jsou součástí Vnitřního řádku ŠJ MŠ, a také jsou vyvěšeny na nástěnkách ve školce. Od 1.2.2023 budeme v těchto pravidlech již...