Aktuality

Pro více informací k jednotlivým článkům klikněte na obrázek nebo nadpis.

1 lekce plavání proběhne ve středu 4.10.2023. Seznamy dětí a čas odchodu od MŠ naleznete v šatně na jednotlivých třídách

Od 4. 10. 2023 bude probíhat každou středu plavecký výcvik pro předškoláky v Laguna Bílovec. Čas odchodu z MŠ a rozdělení dětí do skupin bude upřesněn na nástěnkách v šatnách.

Jedná se o soubor cvičení s využitím 25 lidových písní s malováním grafického prvku. Více informací o metodě naleznete na nástěnce v MŠ. Vybíráme 160Kč – pouze předškoláci.

Dobrý den, níže v odkaze naleznete plán akcí do konce kalendářního roku 2023. Data akcí i samotné akce jsou pouze orientační, mohou se lišit vzhledem k různým situacím a počasí, sledujte nástěnky v MŠ a webové stránky školy. ˇPlán akcí budou postupně doplňován.

Milé děti a rodiče,
V pátek 1. září začíná nový školní rok 2023/2024. Těšíme se na všechny, které již známe, ale také se těšíme na nové kamarády, kterým pomůžeme, aby se jim u nás líbilo a cítili se dobře. Seznamy dětí naleznete vyvěšené na nástěnce v budově naší MŠ. Dne 5.9.2023 - 15:30 hod. v tělocvičně naší MŠ proběhne ...

Milí rodiče,

dne 1.9. a 4.9. 2023 budu v kanceláři vedoucí školní jídelny vyplácet v hotovosti peníze za odhlášenou stravu během prázdninového provozu MŠ Wolkerova. Jiný termín nebo čas pouze dle předchozí domluvy (ideálně mailem: strava.mswolkerova@gmail.com).
Vratky se týkají dětí MŠ Wolkerova, MŠ Svobodova, MŠ Lubojaty, MŠ Zahradní, MŠ Bravinné a...