Výstražná jednodenní stávka v pondělí 27.11.2023

Vážení rodiče,

jistě jste zaznamenali z médií vyhlášení výstražné jednodenní stávky pracovníků škol a školských zařízení. Hlavními důvody jsou pro nás chystané změny v celkové koncepci školství. Změny, které se dotknou Vás všech a Vašich dětí a jdou přes všechny druhy škol od mateřských, základních, středních a ostatních vzdělávacích institucí, a dotknou se nejen učitelů, ale hlavně nepedagogických pracovníků.

V pondělí 27. listopadu 2023 se naše škola připojí ke stávce vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků školství. Škola a všechny její součásti (MŠ Wolkerova, ZŠ Wolkerova, ZŠ a MŠ Lubojaty) budou zcela uzavřeny (obědy budou všem žákům v den stávky odhlášeny).

Omlouváme se za případné problémy, které Vám tímto způsobíme, a doufáme a věříme, že náš postoj pochopíte, protože nestávkujeme za naše platy, ale za Vaše a naše děti.

Mgr. Iva Vaňková, ředitelka školy