Norníkův průvodce • Zobrazit téma - Amatérky Ostrava a okolí...

. za vikend podle toho jak ma plno co ja za cely mesic kurva z amaterky jste udelali profika zas musim nořit jinde moc nornickych ocasu na jednu kurvu

Miluna Vošková |

Pogrom na jetnamce. Škoda lovů, kurva, ne? Mně sinátor vihodit ženu a život, tož ho zrubu, že si pro něho bodou moset přiject ze čpitálu býlí pláště, kurva!

CHYTÁNÍ RYB NA JADRANU - Fórum

admine co se to děje na foru, koukám, že nejsem ani první ani poslední, ten příspěvěk : Re: CHYTÁNÍ RYB NA JADRANU Autor: pavel56 (IP zalogováno)

Zobrazit téma - Nebrat, Odpad, Davejte si pozor...

Na zaver..vim ze lov amaterek je slozitej a toto se mi nestalo poprve,ale kurva ze se rozesralo jeste to auto..proste když se dari tak se dari.

Znamení zvěrokruhu - Michal

Znamení zvěrokruhu Vodnář (20.ledna-18.února) Jsi vynalézavý a práve proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb ...

Diskuzní fórum o bodovém systému a přestupcích – Obecná ...

Re:řízení pod 0,35 promile. 24.11.2014 12:03 vložil Simona IP: 109.81.198.197. Dobrý den pane Jardo, stal se mi podobný případ ale jsem teprve na začátku.

Na lovu medvědů v Rusku -

co tu píčujete se koukněte na naše myslivce to sou ještě větší kurvy ty střílí na všechno co se hejbe bejt tu medvěd u nás tak je na kaši

Co víte o světových oceánech? - National Geographic

Co víte o světových oceánech a mořích? Vyzkoušejte si náš kvíz a zjistíte, že je stále co objevovat!

Myslivecké fórum - Vtípky, srandičky a další řečičky :-)

Řidič uvízne v zácpě na hlavním tahu na Prahu. Všechno okolo stojí, žádný pohyb… když najednou někdo zaklepe na okno jeho auta.

Sexy kluci od Andrew Christiana se předváděli na Gay Pridu ...

Na tomto počítači zůstaneš přihlášený, dokud se sám neodhlásíš. Používej to pouze na počítačích, ke kterým nemá NIKDO jiný přístup.

Ernest Hemingway – Wikipedie

. vzbudil lásku k přírodě, lovu a sportu. Jeho matka byla velice zbožná a chtěla z něj mít slušně vychované dítě. Hrál na violoncello a přitom boxoval. Během